Z przyjemnością zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, podczas którego zaprezentujemy obsługę programu Moje Zdrowie w systemie SERUM oraz najnowsze funkcjonalności wprowadzone w II kwartale 2025 roku. Dodatkowo przedstawimy Panel Koordynatora, który wspiera personel placówek medycznych, m.in. w realizacji Opieki Koordynowanej.

Bezpłatne szkolenie on-line już 3 lipca 2025 r., godz.11.00-12:10 

Szczegółowy harmonogram oraz rejestracja dostępna na stronie: www.osoz.pl/serum

Trzy dni pełne innowacji, wiedzy i praktycznych narzędzi. Wszystko, co trzeba wiedzieć o technologii i zmieniających się przepisach w medycynie i farmacji, dowiesz się podczas konferencji Nawigator e-Zdrowia w dniach 21-23 maja. Dołącz do grona ekspertów i praktyków.

Zarejestruj się teraz na www.osoz.pl/nawigator

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji: 

Konferencja przeznaczona jest dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, menadżerów placówek medycznych, pracowników administracji oraz IT,  farmaceutów, techników farmaceutycznych, koordynatorów sieci aptek, kierowników aptek oraz wszystkich osób zainteresowanych e-Zdrowiem.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line dla użytkowników systemu SERUM. Podczas tego wydarzenia przedstawimy Państwu nowe funkcjonalności i zmiany w systemie, które wspierają codzienną pracę profesjonalistów medycznych. Będą to m.in. nowości wprowadzone w pierwszym kwartale 2025 r.

Szkolenie odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2025 r. o godzinie 11.00 

Szczegółowy harmonogram oraz rejestracja dostępna na stronie: www.osoz.pl/serum

1 2 3 4 5 9