Udostępnianie i wymiana EDM – o co tak naprawdę chodzi


Jak wygląda udostępnianie i wymiana EDM? Jakie warunki należy spełnić, aby możliwa była wymiana EDM pomiędzy placówkami? Zobacz krótki film, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez ten proces.

Wymiana Elektronicznej Dokumentacji Medycznej pomiędzy placówkami to kolejny krok, po wprowadzeniu e-ZLA, e-Recepty i e-Skierowania, w kierunku cyfryzacji ochrony zdrowia. Możliwość udostępniania i wymiany EDM usprawni obieg dokumentacji medycznej między placówkami, która teraz podążać będzie za pacjentem. Co oznacza, że pacjent nie będzie już musiał donosić dokumentów od lekarza specjalisty do swojego lekarza rodzinnego.

Przypominamy, że już od 1 lipca br. placówki medyczne będą miały obowiązek udostępniania i wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej.

KS-EDM Suite, to rozwiązanie KAMSOFT dzięki któremu już teraz możesz rozpocząć wymianę i udostępnianie EDM w swojej placówce medycznej. Rozwiązanie to  zapewnia kompleksową współpracę z Platformą P1 i wszystkimi innym świadczeniodawcami w zakresie obsługi funkcjonalności Zdarzeń Medycznych. Więcej informacji tutaj: https://edm.kamsoft.pl/#EDMSuite