Kolejna edycja Konferencji Nawigator e-Zdrowia już w maju!

Powrót

W ramach drugiej edycji konferencji Nawigator e-Zdrowia będziemy kontynuować rozpoczęty jesienią kierunek – w przystępny i konkretny sposób pomożemy nawigować po tym, co jest ważne, co jest pilne, co jest konieczne w e-Zdrowiu w nadchodzącym czasie.

Konferencja dedykowana jest dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, farmaceutów, techników farmaceutycznych, menadżerów placówek medycznych, koordynatorów sieci aptek, kierowników aptek, pracowników administracji oraz wszystkich osób zainteresowanych e-Zdrowiem.

Obserwujemy obecnie przyspieszony rozwój rynku IT dla medycyny i farmacji. W reakcji na zmiany uregulowań prawnych oraz oczekiwania użytkowników wprowadzane są bardzo dynamicznie nowe rozwiązania i funkcje. Dziś już nikt nie kwestionuje sensu e-Recept, e-Skierowań, czy telekonsultacji. Wiele placówek ochrony zdrowia wdrożyło rozwiązania do udostępniania i wymiany EDM, dzięki czemu lekarze mają dostęp do wiarygodnej informacji o stanie zdrowia i przebiegu leczenia pacjenta. Z kolei dla aptek nadchodzą wyzwania i szanse związanie z Opieką Farmaceutyczną. Już pojawiły się nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające doradztwo lekowe czy przegląd lekowy.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji:

Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Zachęcamy do udziału, rejestracja dostępna jest na stronie www.osoz.pl/nawigator
Serdecznie zapraszamy,
Zespół KAMSOFT