Bezpłatne szkolenia Rewolucja w fakturowaniu – jak się przygotować na obowiązkowy Krajowy System e-Faktur (KSeF) – Zapisz się już dziś

Powrót

Wdrożenie integracji z KSeF jest skomplikowanym projektem wymagającym wcześniejszego zaplanowania procesu implementacji w każdym z podmiotów i podjęcia już teraz szeregu działań w zakresie m.in. przeprojektowania wewnętrznego obiegu faktur. Co ważne, proces dostosowania do wymogów stawianych przez Ministerstwo Finansów będzie wyglądał inaczej dla aptek i sieci aptecznych a inaczej dla hurtowni farmaceutycznychprzychodni czy szpitali ze względu na specyfikę działania, procesy biznesowe, wielkość organizacji, liczbę transakcji czy liczbę i różnorodność rozwiązań informatycznych.

Rejestracja i szczegóły na www.osoz.pl/ksef

Zachęcamy wszystkie osoby odpowiedzialne za przygotowanie organizacji do obowiązkowego korzystania z KSeF w aptekach, hurtowniach, przychodniach i szpitalach do udziału w bezpłatnych szkoleniach on-line, podczas których przedstawimy aktualny status prawny, a także zaprezentujemy narzędzia IT umożliwiające przygotowywanie zleceń fakturowania, przesyłanie ich do KSeF a także dostęp do faktur ustrukturyzowanych wystawionych przez dostawców.

Celem tych szkoleń jest przybliżenie Państwu zasad wystawiania faktur ustrukturyzowanych od strony prawnej i technologicznej oraz przedstawienie rozwiązań IT produkcji KAMSOFT pozwalających na skuteczną integrację z platformą KSeF.

Harmonogram szkoleń:

Zapraszamy!

Rejestracja i szczegóły na www.osoz.pl/ksef